Dojazd i parkingi na VITP

Żebyście do nas szczęśliwie dotarli garść informacji komunikacyjnych.

Start, meta i biuro zawodów mieścić się będzie na parkingu pod Halą Sportową przy al.Piłsudskiego 20 – na pewno zobaczycie nas z daleka 😉 W sobotę między 11:00 a 17:00 biuro zawodów będzie w środku Hali Sportowej – zachęcamy do odbiorów pakietów własnie w sobotę bo jak wszyscy postanowicie odbierać numerki w niedzielę przed biegiem to może być płacz i zgrzytanie kolanami 😉

Dla korzystających z komunikacji miejskiej – kierujcie się na przystanek Tychy Hala Sportowa – (połączenia znajdziecie na www.mzk.pl lub www.jakdojade.pl ).
Uwzględnijcie zmiany w rozkładach na czas biegów – ZMIANY
Możecie też dotrzeć do nas korzystając z wypożyczalni rowerów Tyski Rower … albo w ramach rozgrzewki możecie po prostu przybiec !

Dla zmotoryzowanych – parkingi w najbliższej okolicy startu zaznaczyliśmy na mapce interakytwnej – MAPKA
Mamy jeden parking przy samej hali – drugi jest w sąsiedztwie obok Kauflandu – można też szukać miejsc na parkingach wzdłuż al. Piłsudskiego lub w osiedlach. Jest też duży parking przy Auchan i OBI lecz aby tam dotrzeć po zamknięciu trasy musicie uderzać od strony południowej. Jest też fajny i duży parking przy pobliskich Halach Targowych ale zwróćcie uwagę, iż będzie tam ograniczony wjazd i wyjazd na czas biegu (na mapce kolor fioletowy).

Do szczęśliwego zobaczonka w niedzielę!