DZIĘKUJEMY !!!

Sportowe emocje po upalnym VIII Tyskim Półmaratonie już opadły i najwyższa pora podziękować wszystkim tym, którzy brali udział w naszym tyskim święcie biegania.
 
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy wystartowali w tym ognistym półmaratonie – za walkę i pot wylany na trasie, za pokonywanie swoich słabości i za ogromną dawkę pozytywnej energii, która od Was płynęła. Gratulacje, że w takich warunkach dołączyliście do TYCH najlepszych!!!!
 
Dziękujemy tym, bez których ta impreza by się nigdy nie udała – wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w obsługę biegów w biurze zawodów, na starcie i przede wszystkim obstawiającym trasę – to oni wszyscy poświęcają dla Was biegaczy swój czas i energię , ogarniają papiery, zaopatrzenie i zniecierpliwionych kierowców.
 
Dziękujemy policji, straży miejskiej oraz ratownikom medycznym za zabezpieczenie trasy oraz zdrowia zawodników
 
Dziękujemy naszemu stałemu współorganizatorowi MOSiR-owi Tychy za udane współdziałanie i wzajemną pomoc.
 
Dziękujemy sponsorom, partnerom i przyjaciołom za wsparcie, aktywny udział i współtworzenie naszej biegowej imprezy. To Wy współorganizujecie z nami te biegi!
 
Dziękujemy kibicom, którzy na trasie dopingowali biegaczy, a na mecie cieszyli się wraz z nimi z osiągniętych wyników. Szczególne podziękowania kierujemy do zorganizowanych stref kibica – byliście w tym roku niesamowici – biegacze odczuli Wasz pozytywny power w nogach!!!
 
Dziękujemy mieszkańcom miasta za wyrozumiałość i cierpliwość – staramy się aby biegi i związane z nimi zamknięte ulice sprawiały Wam jak najmniej kłopotów.
 
Dziękujemy wszystkim innym osobom i instytucjom zaangażowanym w jakikolwiek sposób w Tyski Półmaraton.
 
Mamy nadzieję, że wszyscy z Was mają niezapomniane wspomnienia z 1 września i zobaczymy Was znowu za rok!!! Zapraszamy na inne nasze biegi
www.spla.com.pl
 
DZIĘKUJEMY!!!
Ekipa Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki Tychy
czyli
Damian – dyrektor półmaratonu
Asia – biuro zawodów
Kazik – organizacja
Szymon – spr.sportowe
Michał – grafika i marketing
 
Partnerzy
MOSiR Tychy Urzad Miasta Tychy RPWiK Tychy Gemini Park Tychy AZTEQ DESIGN Arla Starbucks TVP3 Katowice Żory Sport Klinika Lech Free Fiat Chrysler Automobiles PL Hilton Foods Ltd Sp z oo Reha Fit Audioclinic Aparaty słuchowe Warsztat Koszulkowy Warsztat Formy Tort Marzenie Rehabilitacja-masaż Czas na Herbatę Gemini Park Manaslu Outdoor Wataha Running Brilliance Gabinet Kosmetologiczny U Przewoźnika Restauracja Przyjęcia Bydziubeka SMS Fizjo-Active SMS ARENA Doktor Marchewka Suerte – Centrum zdrowia NOLTYCHY.pl Pradom Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo AldonaPodolog 42k Trener Biegania Szymon Wdowiak CA Sport Broker ZDI24 Sp. z o.o. 40-latek Tychy Klub biegacza Grandpagang RUNHOGS