Konkurs – Najlepsza Strefa Kibica

No jak tam drapieżniki okrzyku i kociaki dopingu??? ? Jak co roku zapraszamy Was do gorrrrrącego kibicowania i konkursu na najlepszą strefę kibica na XI Tyskim Półmaratonie !!!
?????

Zbierz ekipę przyjaciół, grupę biegową, zaproś sąsiadów, kolegów z podwórka i szkoły lub ziomków ze swojej kapeli i dołącz do TYCH najlepszych kibiców na trasie półmaratonu już 3 września 2023 roku. Strefę kibica może tworzyć grupa znajomych, klasa ze szkoły, zespół muzyczny, kółko zainteresowań .. dosłownie każda ekipa skłonna dopingować tych na trasie !
Na tych najbarwniejszych, najgłośniejszych, najbardziej szalonych i dodających biegaczom najwięcej powera czekają nagrody w wysokości 1000zł, 600zł i 400zł dla 3 najlepszych stref kibica wyłonionych w głosowaniu zawodników półmaratonu na mecie. Nagrodę oraz oklaski tych, których wspomagaliście na trasie otrzymacie na scenie półmaratońskiej podczas ceremonii zakończenia.

A więc szykujcie przebrania, bębny i trąbki, malujcie twarze i przyjdźcie zedrzeć gardła i podzielić się Waszą pozytywną energią z biegaczami!

Zasady konkursu w regulaminie: http://www.tyskipolmaraton.pl/wp-content/uploads/2023/07/regulamin-strefa-kibica-XITP.pdf
Strefy kibica zostaną zorganizowane o ile pozwolą na to aktualne przepisy i obostrzenia panujące w kraju.

Zapisy zainteresowanych na michal@spla.com.pl do 20.08.2023.

??‍♀️?‍♂️
ZAPISY na BIEG z koszulką tylko do 8 sierpnia (później już tylko bez t-shirta)!
ZAPISZ SIĘ