KONKURS XI TP

Trochę nas tu nie było, bo sklejamy dla Was najlepszy półmaraton w tej galaktyce … ale za to wracamy z przytupem i wjeżdżamy z naszym standardowym konkursem, w którym do zgarnięcia macie pakiet na XI Tyski Półmaraton i unikatowe półmaratońskie kubaski!!!!
???
Nasz Gepard Rysiek to biegowa bestia i drapieżny łowca kilometrów … a jak to u Was wygląda??? ? – pod tym postem wrzucajcie swoje fotki, które pokażą nam drapieżne emocje biegowe – im bardziej zwariowane, odjechane i rozbiegane będą tym większa szansa na nagrodę. Mogą to być zdjęcia z biegów, treningów a nawet z grilla w ogródku – grunt aby pokazały nam że jesteście drapieżnikami półmaratonu!!! Do wygrania 1 pakiet startowy na XI Tyski Półmaraton oraz jeden z dziesięciu bajecznych półmaratońskich kubasków pocieszenia. No to czas start – macie miesiąc – czekamy na wpisy do 11 czerwca 2023!

Co zrobić aby wziąć udział:
1. Polub nasz Fanpage (Tyski Półmaraton) na FB (jeśli jeszcze z jakiś powodów go nie lubisz)
2. Jeśli możesz udostępnij na swojej tablicy grafikę konkursową – niech inni też wiedzą ? a nam będzie miło !
3. Pod wpisem z grafiką konkursową na FB Tyskiego Półmaratonu (a nie wydarzenia lub udostępnienia na innej stronie) o tu
KONKURSOWY WPIS FB
dodaj swoje zdjęcie pokazujące jak wielkim żywiołem dla Ciebie jest bieganie!
4. Masz czas do 11 czerwca 2023 do godz. 24:00

Jury w składzie Komitetu Organizacyjnego XI TP i naszych niezastąpionych fotografów wybierze najbardziej rozbiegane fociaki i rozda nagrody:
1 nagroda główna – pakiet startowy na XI Tyski Półmaraton
10 nagród dodatkowych w postaci kubka z grafiką półmaratońską!
Wyniki ogłosimy do końca czerwca 2023.

3 … 2 …. 1 … START !!!

P.S. ..a tych Troje naszych zeszłorocznych półmaratończyków ze zdjęcia, tak pięknie pokazujących emocje na mecie prosimy do kontaktu na michal@spla.com.pl – Wam się kubki należą ot TAK! 😉

ZAPISY NA BIEG

Jeżeli zwycięzca będzie już zapisany to zwrócimy mu wpisowe lub będzie mógł zapisać inną dowolną osobę.

Last Modified on 13 maja 2023
This entry was posted in XI TP
Bookmark this article KONKURS XI TP