Licytacja numeru 3 z podpisem Marcina Świerca

Mamy nie lada gratkę dla biegaczy – zwłaszcza tych, których ciągnie na trailowe górskie hasanie.
Zaczynamy licytację numeru 3 – nie byle jakiego bo ze świeżym podpisem Marcina Świerca – zawodnika Salomon Suunto TEAM POLAND – jednego z najlepszych ultra górali w naszym kraju;) Mistrz Polski 2017 !!! Marcin to wielokrotny reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata i Europy. Od 2010 specjalizuje się w górskich biegach długich. Pierwszy Mistrz Polski na długim dystansie, pierwszy Mistrz Polski ultra, oraz pierwszy Mistrz Polski sky runningu….
FANPAGE MARCINA ŚWIERCA
Dodatkowo Marcin przekazał nam koszulkę High Trail Vanoise 2017, którą na niedawnych treningach we Francji otrzymał od zwycięzcy tego biegu utalentowanego Hiszpana Luisa Alberto Hernando! Koszulka techniczna firmy Odlo rozmiar M.
Całość kwoty z licytacji zostanie przekazana dla ŚWIETLIKOWA w Tychach – Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci.
A więc do dzieła – licytacja otwarta !

ZASADY
– licytacja odbywa się w terminie od 8 sierpnia do 20 sierpnia 2017 do godz. 23:59
– cena wywoławcza to aktualna cena pakietu PLUS czyli 80 złotych
– licytacja odbywa się poprzez dodanie w komentarzu pod postem na facebookowym profilu Tyskiego Półmaratonu kwoty wyższej od poprzedniej
– w przypadku wpisania tej samej kwoty ważna będzie ta wpisana najwcześniej
– zwycięzca będzie zobowiązany do wpłaty wylicytowanej kwoty na konto SPLA Tychy, jeżeli zwycięzca ma już wykupiony pakiet startowy na Tyski Półmaraton to zobowiązany będzie do dopłacenia różnicy między wylicytowaną kwotą a kwotą jaką zapłacił przy rejestracji
– zwycięzca otrzyma – numer startowy 3 na bieg, pamiątkowy numer startowy z podpisem Marcina Świerca w antyramie, koszulkę od Luisa Alberto Hernando (pamiątkowy numer i koszulka zostanie przekazana na scenie po biegu)
Zwycięzcę ogłosimy 21 sierpnia.

PRZEJDŹ DO LICYTACJI