Masażyści na VITP

W czasie Tyskiego Półmaratonu będziecie mogli skorzystać z masażów, tak aby Wasze mięśnie biegowe nie zastrajkowały po długim wysiłku.

Jak co roku na leżankę i sportowe masaże zaprasza Piotr Śleziona z ekipą Masaż Dla Ciebie. Będzie też można skonsultować się odnośnie rehabilitacji dzieci. Dodatkowo w losowaniu nagród będzie można wygrać zaproszenia na masaże w Tychach!
Masaż Dla Ciebie pozytywnie wpływa na kondycję i samopoczucie, pomaga dbać o zdrowie. Celem jest poprawa jakości życia – poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, masaże i zabiegi. Pomaga ambitnym sportowcom, osobom z bolesnymi kontuzjami, a także dzieciom. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z problemami zdrowotnymi, czy też ze zwyczajnym zmęczeniem – możesz liczyć na ich wsparcie.
Więcej na www.rehabilitacja-masaz.com.pl

A żeby nie było kolejek to mamy dla Was drugą ekipę masażystów z Nosce De Ipsum – w Gabinecie Fizjoterapii świadczą kompleksowe usługi z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej, sportowej oraz odnowy biologicznej. Wykorzystują skuteczne i uznane na całym świecie metody fizjoterapeutyczne, które oparte są na indywidualnej pracy z pacjentem. Dla odprężenia i zrelaksowania ciała i umysłu polecamy masaże relaksacyjne, egzotyczne, a także SPA&Wellness.
Więcej na www.gabinet.fizjoterapii.com.pl