Najlepsza Strefa Kibica

Drzemie w was smoczy ogień 🐉 i masa niepożytkowanej energii??? 🙂 No to jeśli nie biegniecie to zapraszamy do gorrrrrącego kibicowania i konkursu na najlepszą strefę kibica podczas 12 Tyski Półmaraton !!!
👏🎉📣🥁👏

Zbierz ekipę przyjaciół, grupę biegową, zaproś sąsiadów, kolegów z podwórka i szkoły lub ziomków ze swojej kapeli i dołącz do TYCH najlepszych kibiców na trasie półmaratonu już 1 września 2024 roku. Strefę kibica może tworzyć grupa znajomych, klasa ze szkoły, zespół muzyczny, kółko zainteresowań .. dosłownie każda ekipa skłonna dopingować tych na trasie !
Na tych najbarwniejszych, najgłośniejszych, najbardziej szalonych i dodających biegaczom najwięcej powera czekają nagrody w wysokości 1000zł, 600zł i 400zł dla 3 najlepszych stref kibica wyłonionych w głosowaniu zawodników półmaratonu na mecie. Nagrodę oraz oklaski tych, których wspomagaliście na trasie otrzymacie na scenie półmaratońskiej podczas ceremonii zakończenia.

A więc szykujcie przebrania, bębny i trąbki, malujcie twarze i przyjdźcie zedrzeć gardła i podzielić się Waszą pozytywną energią z biegaczami!

Zasady konkursu w regulaminie
REGULAMIN STREF KIBICA
Konkurs zostanie przeprowadzony w przypadku zgłoszenia się minimum 5 grup dopingujących i jeżeli aktualnie obowiązujące przepisy na to pozwolą.

Zapisy zainteresowanych na michal@spla.com.pl do 18.08.2024.

🏃🏃‍♀️🏃‍♂️
ZAPISY na 12 Tyski Półmaraton
Ostatnie 440 miejsc!