Odżywki i żele od FullLife.eu

Kto bywa na różnych zawodach (a zwłaszcza tych górskich) pewnie kojarzy ten kolorowy ODŻYWKOBUS z FullLife.eu . Tym razem zagości u nas w miasteczku dzięki czemu będziecie mogli zaopatrzyć się w żele wszelakiej maści i inne maści oraz różniasty szpej biegowy!!! 🤩🥳

FullLife.eu zaprasza do biało-żółtego shop-trucka („odżywkowozu”;-), gdzie znajdziecie wszystko, co sportowcom i nie tylko do szczęścia jest niezbędne! Największy wybór żeli energetycznych, batonów, odżywek, suplementów, izotoników, magnezu, pobudzaczy, rewelacyjne środki do odbudowy stawów i inne wypróbowane, wyjątkowe produkty.

Polecamy m.in. profesjonalne, naturalne, jedne z najlepszych na rynku, sprawdzone, maści GLORY i HiGeen – dla sportowców i nie tylko. Na mięśnie i stawy, z naturalnymi olejkami o właściwościach rozgrzewających i chłodzących, przeciwbólowych i antyskurczowych. Pobudzają krążenie krwi, rozluźniają mięśnie i stawy, działają przez ok. 6 godzin przeciwbólowo i przeciwskurczowo, przyspieszają rekonwalescencję, zapobiegają kontuzjom, niedokrwieniu mięśni i ich skurczom, zmniejszają dolegliwości w trakcie i po wysiłku fizycznym. Nie palą, nie pieką, nie reagują z wodą! GLORY Hot i Ice Forte – posiadają m.in. jako jedyne jony srebra i złota na reumatoidalne zapalenie stawów, a także żywokost na kości oraz wyciągi z różnych zdrowotnych ziół.

Polecamy również kremy i spray’e na otarcia, sole mineralne/elektrolity do picia AQUON i inne, oraz do kąpieli z Morza Martwego GLORY, kosmetyki do pielęgnacji skóry, stóp, twarzy, rąk itd., akcesoria sportowe, m.in: nieprzemakalne oddychające skarpety i rękawice DexShell, stuptuty, ochraniacze, raczki i kolce na buty, czołówki, kije (trekkingowe i nordic walking), bidony i bukłaki, softflaski, aż po m.in. daszki, opaski, frotki, rękawki, sportowe skarpety, kolorowe skarpetki bawełniane, opaski elastyczne, koce/folie termiczne (NRC), gwizdki, etui na telefony, pasy na numery startowe oraz pasy, kamizelki i plecaki biegowe, artykuły outdoorowe, turystyczne, hamakowe namioty, a także wieszaki na medale, gadżety do kibicowania i inne.

Nasze produkty używają tysiące profesjonalnych i amatorskich sportowców, w tym olimpijczycy, rehabilitanci i masażyści, osoby starsze i całe rodziny!
Zapraszamy do naszego stoiska (biało-żółty shop-truck) przy okazji odbioru pakietów startowych (TYLKO W NIEDZIELĘ od rana!!) oraz do naszego sklepu internetowego www.FullLife.eu . Do zobaczenia w niedzielę, w miasteczku biegowym, przy stadionie w Tychach! 🙂

ZAPISZ SIĘ:
👉 https://dostartu.pl/xi-tyski-polmaraton-v8962 👈
… i dołącz do TYCH najlepszych!!!

ZAPISY NA BEZPŁATNE BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:
https://dostartu.pl/biegi-dzieciece-i-m-odziezowe-przy-xi-tyskim-po-maratonie-v9515