Pakiety diagnostyczno-rehabilitacyjne od Sport-Kliniki

Dla zwycięzców w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn Sport-Klinika ufundowała po pakiecie diagnostyczno-rehabilitacyjnym. W ramach pakietu oferują:
– Wizyta u lekarza ortopedy
– Konsultacja rehabilitacyjna
– 2 wizyty rehabilitacyjne/treningi funkcjonalne
– Badanie funkcjonalne

„Aby ruch był przyjemnością – od diagnozy do rehabilitacji”.

W Sport-Klinice zapewniamy Państwu kompleksowe leczenie – od diagnozy do rehabilitacji. Jesteśmy kliniką ortopedyczną ukierunkowaną na kompleksowe leczenie schorzeń i urazów narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. W ramach Sport-Kliniki funkcjonuje:
• Poradnia Ortopedyczna,
• Blok Operacyjny z Oddziałem Łóżkowym,
• Dział Diagnostyki Obrazowej,
• Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych z Diagnostyką Funkcjonalną,
• Dział Szkoleń.
Specjalizujemy się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową (w szczególności zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze stawu kolanowego i ramiennego). Jesteśmy zaliczani do czołowych ośrodków w kraju zajmujących się tego typu zabiegami. Specjalizujemy się także w endoprotezoplastyce stawu kolanowego, biodrowego i ramiennego.
Wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technik operacyjnych, sprzętu medycznego oraz farmakologii.
Jako jedni z pierwszych w Polsce rozwinęliśmy zastosowanie allogenicznych przeszczepów w wielowięzadłowych uszkodzeniach stawów. W roku 2004 jako pierwsi w kraju wykonaliśmy zabieg artroskopowego przeszczepu hodowli komórek chrząstki z wykorzystaniem stałych podłoży. W roku 2010 przeprowadziliśmy pierwszą w Polsce operację przeszczepienia łąkotki allogenicznej stawu kolanowego przeszczepem przygotowanym i opracowanym w Polsce.
W 2015 roku otrzymaliśmy Certyfikat Akredytacyjny, przyznawany przez Ministra Zdrowia, potwierdzający wysoką

www.sport-klinika.pl