Partner – KSSE S.A.

Do partnerów Tyskiego Półmaratonu dołącza w tym roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. – dziękujemy za wsparcie naszych biegaczy!
💪💪💪
KSSE jako Mecenas Kultury i Sportu od kilkunastu lat aktywnie wspiera rozwój i działalność instytucji działających na rzecz szeroko rozumianego sportu, wynika to m.in. z przekonania, że firmy (w tym Inwestorzy KSSE) nie funkcjonują w społeczno-środowiskowej próżni. Powinniśmy zatem wspólnie i aktywnie działać na rzecz poprawy jakości życia w skali lokalnej, regionalnej i globalnej – w zależności od wykreowanej wizji i pola swojego oddziaływania. Jako partner oraz patron z dumą wspieramy wydarzenia kulturalne, charytatywne, a także sportowe organizowane w regionie i nie tylko.

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. została powołana 18 czerwca 1996 r. w celu wsparcia i przyspieszenia procesów restrukturyzacyjnych oraz stworzenia nowych miejsc pracy w regionie. Dzisiaj uznawana jest za lidera wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych, co potwierdza po raz trzeci raz z rzędu pierwsze miejsce w Europie oraz trzecie wśród najlepszych specjalnych stref ekonomicznych na świecie (wg rankingu FDI Business Financial Times 2022). KSSE obejmuje swym zasięgiem województwo śląskie oraz 6 powiatów województwa opolskiego. Obecnie działa w niej około 600 przedsiębiorstw, które łącznie zainwestowały ponad 44 mld złotych i stworzyły niemal 100 000 miejsc pracy. KSSE stawia na łączenie nauki z biznesem, budowanie partnerstwa w procesie inwestycyjnym, efektywną współpracę Polski z zagranicą oraz wsparcie w zapewnianiu wysoko wykwalifikowanych kadr odpowiadających na potrzeby rynku pracy i przedsiębiorców.

Więcej na www.ksse.com.pl

ZAPISZ SIĘ:
👉 https://dostartu.pl/xi-tyski-polmaraton-v8962 👈
… i dołącz do TYCH najlepszych!!!

ZAPISY NA BEZPŁATNE BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:
https://dostartu.pl/biegi-dzieciece-i-m-odziezowe-przy-xi-tyskim-po-maratonie-v9515