Półmaratoński SMOK

Oto i on – potężny, mądry i niezniszczalny – nasz półmaratoński SMOK !!! 🐉🐲 🐉 To on w tym roku będzie dodawał Wam skrzydeł na trasie, pchał do przodu swym wewnętrznym ogniem i wspomagał wielowiekową mądrością !!! No i to on wyląduje na Waszych półmaratońskich singletach … ale o tym niebawem.
🔥🏃‍♂️🏃‍♀️💥
A dlaczegóż Smok?
1️⃣
Po pierwsze rok 2024 jest chińskim Rokiem Smoka, zwiastującym szczęście i pomyślność oraz przynoszącym ze sobą energię siły, odwagi i sukcesu 💪 – a wszystko to potrzebne jest śmiałkom atakującym półmaratońską metę.
2️⃣
Po drugie mieliśmy wcześniej wszystkie 4 żywioły – to teraz mamy tego jedynego, który poradzi sobie wyśmienicie w każdym z nich – powietrzu, wodzie i na lądzie … ziejąc przy tym ogniem
🌊🌪🔥🌄
3️⃣
Po trzecie smok robi swoje w ukryciu a kiedy trzeba wylatuje i pokazuje swoją potęgę – tak jak Wy biegacze – ciężko trenujący w ciszy, aby kończyć zawody z hukiem (i życiówkami)!
*️⃣
A po kolejne i następne te mityczne stworzenia są inteligentne, długowieczne i złączone z naturą …. i jak się je nie drażni to są całkiem milusie 🥹
🤩🤩🤩
Inni mają smoka wawelskiego no to i my mamy naszego Smoka Paprocańskiego 😉 Mamy pewne info, że nasz smok będzie porywał i zżerał tylko tych co się nie zapiszą na naszą połówkę …. no chyba że będzie głodny to jeszcze tych co się zapisali, a nie trenują !!!

ZAPISY NA 12 TYSKI PÓŁMRATON
najtaniej do 30 kwietnia:
👉 👈
Zapisy do DECATLON GO

P.S. w naszym konkursie na zgadnięcie motywu wygrywa bezapelacyjnie Aleksandra Dolezik, która jako pierwsza po zaledwie kilku minutach wytypowała smoka – do niej poleci kubasek półmaratoński jak już się go wyczaruje 😉 Gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *