Restauracja OLIMP – partnerem biegu

Naszym partnerem, który zadba o Waszą strawę będzie Restauracja Olimp.
Przygotują oni pyszne posiłki dla biegaczy w wersji mięsnej i wegańskiej abyście uzupełnili zrzucone na trasie kalorie 😉
Będzie też można u nich zakupić inne produkty i zaopatrzyć się w pyszne zimne piwko ! 😉

Restauracje Olimp to największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Oferuje smaczne i różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. W menu zawsze znaleźć też można potrawy sezonowe. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych kucharzy, a bogate menu (zmienne w ciągu dnia) pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku. W restauracjach Olimp to Klient decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu nie tylko kontroluje wysokość rachunku, ale otrzymuje posiłek szybko i sprawnie.
Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów.
Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.olimprest.pl,
blogu z przepisami i poradami szefów kuchni www.kulinarnydoradca.pl
oraz na profilu facebookowym pod adresem: www.facebook.com/restauracje.olimp