Wznawiamy zapisy

No to wznawiamy zapisy na IX Tyski Półmaraton!!!
???
Kochani – czasy są niepewne niczym życiówka w biegu tyłem i tak naprawdę żaden wróżbita Maciej nie przewidzi co będzie się działo we wrześniu tego roku – jednak my robimy swoje i szykujemy dla Was bieg. Uprzedzając Wasze pytania czy dojdzie do skutku? – nie wiemy – my będziemy przygotowani a Wy trzymajcie kciuki, żeby kovidowe szaleństwo odpuściło i byśmy mogli cieszyć się wspólnym bieganiem. Zdrowie Was wszystkich jest najważniejsze i to będzie czynnik decydujący .. oprócz oczywiście odgórnych obostrzeń wszelkiej maści 😉 Dla chętnych otworzyliśmy zapisy. Odkryjcie swoją naturę biegowego drapieżcy i wskakujcie tutaj:

Osoby zapisane i opłacone w 2020 roku, które nie wycofały opłaty są już na liście startowej.
??♂️?♀️?
Do wyboru pakiet standardowy lub pakiet PLUS z koszulką, którą możecie dokupić przy zapisach – będzie to jak zwykle mega wypas bo techniczny FULLPRINT z grafiką półmaratońską na całej powierzchni – projekt już zapewne już widzieliście ?
???
Wprowadzamy coś dla tych, którzy tęsknili za dystansem 10km a przy okazji lubią „grać” w drużynie – SZTAFETY 2-osobowe, w której każdy z zawodników zaliczy 1/2 półmaratońskiej trasy – przy zapisach nie zapomnijcie wpisać danych partnera biegowego i jednakowej nazwy sztafety ? (limit 100 sztafet – zapisy i opłaty osobno dla każdego zawodnika)
Zapisz się ….. i dołącz do TYCH najlepszych!!!
Czekamy na Was półmaratończycy!!!
Limit to 2000 zawodników
Na listy startowe wpadają tylko osoby opłacone!
Last Modified on 20 marca 2021
This entry was posted in IX TP
Bookmark this article Wznawiamy zapisy