Nadchodzi nowe ….

Szykujcie się – NADCHODZI NOWE !!!!
????
Już za momencik (czyli na dniach) otworzymy dla Was zapisy na jubileuszowy X Tyski Półmaraton.
✖️✖️✖️✖️
Bądźcie cierpliwi ale czujni – bo w tą okrągłą rocznicę wbiegamy z takim impetem, że asfalt na tyskich ulicach już się grzeje na samą myśl o Waszej energii na – uwaga – całkiem NOWEJ TRASIE naszego biegu!!!! ????
Tak, tak i jeszcze raz twarde i zdecydowane raczej TAK – w tym roku grubo namieszaliśmy w przebiegu trasy – ale o tym dokładniej pogawędzimy z Wami wkrótce – na razie mamy z tym jeszcze milion spraw do dopięcia więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko zatrybiło. Zdradzimy tylko tyle, że wytyczając nową trasę Prezes na rowerze musiał jeździć pod prąd – tak chłopina ryzykował dla Was ?
??☠️
Nasz dział mody i lansu zatwierdził też pomysł aby nasza wypasiona koszulka nie była dobrem luksusowym i by wrzucić ją do każdego pakietu- a co ? No bo jak już ktoś odważy się stanąć na starcie X Tyskiego Półmaratonu – pamiętając poprzednie edycje z afrykańskim upałem pod wezwaniem feniksa czy też ścianę deszczu (tudzież płaczu) edycję wcześniej – no to już jest przeKozakiem biegowym i się mu należy !!!
????
No dobra, to umówmy się – Wy się za niedługo zapisujecie a my już dzwonimy do kogo trzeba aby załatwić nieekstremalne warunki pogodowe ? ⚡️?❄️
To kto ma odwagę dołączyć do TYCH najlepszych 4 września na X Tyskim Półmaratonie – no kto ??? ?
A na razie zapisujcie się na fejsbuczkowe wydarzenie o tu: