Zapisy na X Tyski Półmaraton

No to poszliiiiiii ….. ??‍♂️?‍♀️?
Zapisy na X Tyski Półmaraton WYSTARTOWAŁY !!!!
Odważysz się stanąć na starcie najbardziej epickiego biegu w Twoim życiu, zmierzyć się z ze swoimi biegowymi demonami na nowej trasie i zafiniszować na bieżni Stadionu Lekkoatletycznego … ??? Jeśli odpowiedź brzmi 3x TAK to wbijaj tu i już 4 września dołączaj do TYCH najlepszych!!!
????
 
To X a więc jubileuszowa edycja i już szmat czasu stajemy na rzęsach aby to był SZTOS biegowy, który dostarczy Wam nie lada wrażeń i emocji. Niebawem pokażemy Wam jaki tym razem zwierzęcy charakter będzie nam determinował pogodę .. bo u nas to już tradycja 😉
???
A na co możecie liczyć w tym roku? A na m.in to:
?epicki finisz na bieżni Stadionu Lekkoatletycznego
? nowa trasa … pozwiedzacie sobie szmat Tychów
? koszulka techniczna z bajeranckim dizajnem dla każdego w pakiecie
? sztafety 2×10,5km
? klasyfikacja biegaczy z dzieckiem w wózku
? biegi dziecięce i atrakcje dla najmłodszych
? niższe wpisowe do 31 maja
? niezapomniane wrażenia wśród podobnych sobie biegowych świrów
? najlepsi na świecie wolontariusze-ogarniacze
? całe nasze orgowe serducha podane na tacy
… i co tam jeszcze przez te kilka miechów wymyślimy tudzież dla Was załatwimy!!!
 
Wpisowe z koszulką do 31 maja tylko 60PLN – później 80PLN – koniec zapisów 8 sierpnia 2022 więc klepnijcie sobie wygodnie na liście startowej zawczasu coby limit 2000 uczestników się nie wyczerpał.
 
W tym roku tak jak w poprzednim wspieramy Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach i już przy zapisie możecie zakupić cegiełkę w dowolnej ilości i wartości – my pokryjemy prowizje bankowe i całość trafi na wsparcie ich podopiecznych – dziękujemy ????
 
Dziękujemy Miasto Tychy oraz wszelkim partnerom za wielką pomoc i wyrozumiałość przy organizacji biegu i a przede wszystkim przy wytyczaniu nowej trasy – zaangażowanie i wsparcie zaowocuje tym, że bez dwóch zdań Tychy to dobre a nawet najlepsze miejsce do biegania!
 
No to co – są tu jakieś odważniaki biegowe ??? Wbijać poniżej:
? ZAPISY ?
 
Widzimy się na starcie!
Ekipa Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki Tychy
 
#tyskipółmaraton #dołączdoTYCHnajlepszych #półmaraton #polmaraton #spla #splatychy #zapisy #biegitychy #biegi #bieganie #tychy #tychydobremiejsc